Het forum is gemigreerd

Let op: in juli 2026 hebben wij het forum gemigreerd naar nieuwe software.
Heeft u al een account? Klik dan eerst op "Wachtwoord vergeten" om een nieuw wachtwoord aan te vragen. Daarna kunt u weer inloggen.

Emma Crebolder - Vergeten (door Dettie)

Lees meer
16 jaren 4 maanden geleden #12358 door Dettie_3
Persoonlijk vind ik het een verrassende bundel.



Op de flaptekst staat o.a. dat de bundel over het vergeten van woorden en namen van personen gaat maar als je de bundel eenmaal leest blijkt het over veel meer vormen van vergeten te gaan.



Lees het verslag, klik hier www.poezie-leestafel.info/emma-crebolder



NB Wat ik wel duidelijk wil stellen is dat ik een poëzielezer ben en geen kenner. Ik heb mijn gedachten bij deze bundel opgeschreven. Die gedachten zijn voornamelijk gebaseerd op de inhoud van de gedichten, niet op de stijl of metrum e.d. Daar heb ik te weinig kennis van om er iets zinnigs over te kunnen zeggen.
Laatst bewerkt doorDettie_3.

Graag Inloggen deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
16 jaren 3 maanden geleden #12378 door WilV
Beantwoord door WilV in topic Re: bericht
Lijkt me een mooie bundel Dettie,

de taal is prachtig.



kende jij haar al?



Groetjes

Willeke
Laatst bewerkt doorWilV.

Graag Inloggen deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
16 jaren 3 maanden geleden #12380 door Dettie_3
Beantwoord door Dettie_3 in topic Re: bericht
Ik kende wel enkele gedichten van haar Willeke, maar ik heb geen andere bundels. Haar stijl spreekt me erg aan, ze speelt met de betekenis van woorden, en maakt daar mooie gedichten omheen. daar houd ik erg van.



Dettie
Laatst bewerkt doorDettie_3.

Graag Inloggen deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
16 jaren 3 maanden geleden #12406 door Librije
Beantwoord door Librije in topic Re: bericht
Ik heb de bundel hier voor me liggen. Het is inderdaad een hele mooie bundel! Ik vind dat je met je recensie de spijker op zijn kop slaat.

Wat versta jij onder een kenner? Mij lijkt dat iemand die door veel gedichten lezen poëzie begrijpt en aanvoelt. Dus ben jij zowel lezer als kenner voor mij.



De inhoud van gedichten lijkt me belangrijker dan de vorm. De vorm kan soms de inhoud ondersteunen, maar andersom nooit!



Librije.

Hetzelfde zien

Maar het zò zien

Zoals niemand het zag

(J.A. Deelder - Euforismen

Bezige Bij, 1991)

Laatst bewerkt doorLibrije.

Graag Inloggen deelnemen aan het gesprek.

Lees meer
16 jaren 3 maanden geleden #12412 door Dettie_3
Beantwoord door Dettie_3 in topic Re: bericht
Bedankt voor het compliment Librije!



Dettie
Laatst bewerkt doorDettie_3.

Graag Inloggen deelnemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.569 seconden